Yol Hikayeleri

Kıbrıs Araç Kiralama’da Kusursuz Hizmet

Kıbrıs Araç Kiralama
Kıbrıs Araç Kiralama
101görüntüleme

Kıbrıs araç kiralama hizmetlerinde en çok tavsiye edilen firma Ayaz Rent A Car olarak müşteri memnuniyetini dikkate alıyoruz. Kıbrıs tatilinizde araçsız kalmamak için rezervasyon talebinizi iletin biz işlemlerinizi tamamlayalım.

Ayaz rent a car olarak Kuzey Kıbrıs’a kayıtlı bir Limited şirketiyiz. Kıbrıs araç kiralama firmamızda kendi araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Firmamıza kayıtlı tüm araçlarımız sigortalı ve senede 4 defa yetkili servis bakımları ve kontrolleri yapılan yeni model araçlardır.

Bakımı yapılmamış araç tatilinizin kötü geçmesi demektir bu nedenle araç bakımı konusunda oldukça hassas davranmaktayız. Tüm araçlarımız sigortalıdır ve kendini garantilemek için sigorta şartlarımızı mutlaka kiralama işlemlerinde öğreniniz.

Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak ticaretten önce insan kazanmayı şirket prensibi haline getirerek sizlere hizmet sunmaktayız. Ercan Havalimanı otoparkında hizmet veren firmamız uçağınız saat kaçta inerse insin günün her saatinde sizlere hizmet vererek mağdur olmanızın önüne geçiyoruz.

Kıbrıs Araç Kiralama Şartlarımız

En iyi Kıbrıs Araç Kiralama Hizmeti

Kıbrıs araç kiralama şartlarımız tamamen müşterilerimizin güvenliği için alınmış kararlardan oluşur. Araç kiralama işlemi için öncelikle sizin adınıza düzenlenmiş olan en az 5 yıllık ehliyetinizin bulunması öncelikle aranan şartlardan biridir.

Rent a Car işlemleri yaparken pasaport ve kimlik belgeniz yanınızda olmalıdır. Aracı kiralayacak kullanacak kişinin 25 yaşından gün alması ve Kıbrıs’da öğrencesi olmaması gereklidir. Tatil için geldiğiniz Kıbrıs’ta Türkiye Cumhuriyetinde verilmiş olan ehliyetiniz ile araç kiralayabilir ve kullanabilirsiniz. Öncelik şartlarımız yerine getirildikten sonra aracınızı kiralayabilir getirilmemesi durumunda ise aracınızı teslim alamazsınız. Bu konuda sorun yaşamamak için araç kiralamadan önce mutlaka araç kiralama şartlarımızı okumalısınız.

Kiracı aralayan kişi ancak aracı kullanabilir. Aksi durumda trafik kontrolünden geçemezsiniz. Eğer aracı ikinci bir şoförde kullanacaksa sözleşmeye mutlaka eklenmelidir. Kiraladığınız aracı teslim ederken yakıt iadesi yapılmaz. Bu nedenle aracı teslim ederken içinde çok fazla yakıt bırakmamaya özen gösteriniz.

Ayrıca karaladığınız araç ile ceza almanız durumunda bu cezalar araç kiralama sözleşmeniz ile birlikte polise verilecek hukuki yoldan sizden temin edilir. Kiraladığınız süre içinde kesilen cezaları şirketimiz ödememektedir.

Yanıt bırak

Gezibudur

Gezibudur

Blogger
1992 İstanbul doğumlu Yazar, Turizmci, Gezgin; Erhan Taşdemir yıllar süren deneyimlerini ve maceralarını Gezibudur okuyucuları ile paylaşmaktadır.