Gezi Rehberi

Dünya’yı Keşfedin

gezivego öne çıkan görsel
gezivego öne çıkan görsel
19görünümler

İnternet üzerinde belki de en sık rastladığımız blog kategorilerinden bir tanesi… Gezi ve seyahat blogları… Rekabetin oldukça fazla olduğu bu sektörde ülkemiz üzerinde parlayan bir yıldız bulunuyor… İsmi ise Gezivego. Editörlerinin yaptığı kaliteli paylaşımlar ile, sade ve modern, kullanıcı dostu arayüzü ile, okudukça daha fazlasını istediğiniz interaktif içerikleri ile dikkatleri fazlasıyla üzerine çekiyor. Gelin isterseniz bu hikayeyi onların ağzından da dinleyelim? Gezivego ile Dünya’yı Keşfedin
Gezivego nedir? Kendinizi nasıl tanımlıyorsunuz?

Gezivego.com

En Sosyal Gezi Rehberi

Türkiye’nin en sosyal gezi rehberi sloganıyla yola çıktığımız bu serüvende, sizlere nitelikli, interaktif ve eğlenceli içerikler sunarak seyahat lokasyonları ile alakalı sizi bilgilendirmek, ilk gün olduğu gibi hala ilk önceliğimiz. Alanında uzman editörlerimizin ürettiği kaliteli içerikler sayesinde, sizi hem bilgilendiriyor, hem eğlendiriyor, hem de bir sonraki varış noktanızın neresi olacağı konusunda daha kolay karar vermenizi sağlıyoruz!
Geniş filtreleme ve kategorizasyon seçeneğimiz sayesinde, sitemiz üzerinden istediğiniz coğrafi bölgede bulunan seyahat lokasyonları ile alakalı detaylı bilgiler alabilirsiniz. Gezivego üzerinden yurtdışı lokasyonları ile alakalı, Avrupa Gezi Rehberleri, Asya Gezi Rehberleri, Güney Amerika Gezi Rehberleri, Afrika Gezi Rehberleri, yurtiçi lokasyonlar ile alakalı ise direkt olarak şehir bazında (Bursa, İstanbul, Ankara, İzmir vb.) oldukça detaylı rehberlere erişebilirsiniz.

seyahat tavsiyeleri
seyahat fırsatları

Durma Şimdi Keşfet

Kullanıcı deneyimine yönelik özel olarak tasarlamış olduğumuz sade ve modern arayüzümüz, içeriklerimiz ile birlikte bizi rakiplerimizden ayıran en büyük özelliğimiz. Her gün üzerine koyarak ilerlediğimiz iOs ve Android platformları için gelişmekte olan mobil uygulamalarımız ise, seyahat severlere her an her dakika kolayca ulaşabilmemizi sağlıyor.
Size göre, sizi rakiplerinizden ayıran en önemli özellik?

Kesinlikle içeriklerimiz! Gezivego ailesinin seyahat ve gezi rehberi alanında uzman editörleri, ziyaretçilerimizi her geçen gün daha iyi tanıyarak ve ihtiyaçlarını keşfederek hazırladıkları muhteşem içerikler sayesinde, bizi rakiplerimizden çok kısa bir süre içerisinde ayırdı. Bu özelliğimiz ise diğer bütün detaylar gibi her geçen gün gelişmeye ve bizi diğer gezi bloglarından ayırmaya devam ediyor. Bunun dışında kullanıcı deneyimine yönelik özel olarak geliştirmiş olduğumuz arayüzümüz sayesinde, yine her geçen gün ziyaretçilerimizin sitede kalma sürelerini daha fazla artırıyoruz.

2 Yorumlar

  1. Uzun zamandır takip ettiğim bir blog. Paylaştıkları içerikler gerçekten çok güzel.. Burada yer almasına sevindim.

Yanıt bırak