150,00 ₺
Rezervasyon Yap

Haserek Turu

Bingöl
Puan Verilmemiş

Süre

Günübirlik

Tur Tipi

Günlük Tur

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Genel Bakış

Doğunun Uludağı Haserek

Haserek kayak merkezi, kış turizminin en güzel ve dinamik şekilde yaşandığı Doğu Anadolu Bölgesi’nin en prestijli kayak merkezlerinden biridir

Haserek kayak merkezinin methini duyanlar bu ilgi uyandıran merkezi ziyaret etmek istiyor. Kayak merkezine gelmeyi planlayanlar yerini merak ediyorlar. Haserek kayak merkezi, Bingöl merkeze yaklaşık olarak 34 kilometre mesafede olup Dikmen Köyü sınırları içerisinde 2 bin 238 rakımlı Haserek Dağı eteklerinde bulunmaktadır.

Haserek kayak merkezi, Bingöl merkeze yaklaşık olarak 34 kilometre mesafede olup Dikmen Köyü sınırları içerisinde 2 bin 238 rakımlı Haserek Dağı eteklerinde bulunmaktadır. Haserek kayak merkezi, kış turizminin en güzel ve dinamik şekilde yaşandığı Doğu Anadolu Bölgesi’nin en prestijli kayak merkezlerinden biri olmasıyla beraber oldukça ilgi görmektedir. Sizlerde Haserek’in tadını profesyonel ve işini aşkla yapan bir ekiple çıkarmak istiyorsanız Gezi Budur Ailesi sizleri bekliyor!

Daha fazla göster

Tur Programı

Tümünü genişlet
1. Gün

Gün boyunca Kayak Merkezinde olup keyifli vakitler geçiriyoruz, İsteğe bağlı olarak misafirlerimiz 1 günlüğüne kayak takımı kiralayıp tarafımızca profesyonel kayak dersi hizmeti sunuyoruz. Dileyen Telesiyej ve Teleferiğe binerek keyifli vakitler geçirebilir.

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

  • Rehberlik
  • Seyahat Sigortası
  • Acente Refakati
  • Sabah Kahvaltısı(Poğaça ve Meyve Suyu)
  • Öğle yemeği
  • Kişisel Harcamalar
  • Müze ve Ören Girişleri

Tur Lokasyonu

Bingöl

Yorumlar

0/5
Puan Verilmemiş
Toplam Oy yok
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
0
Toplamda 1 - 0 / 0 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

150,00 ₺

Bunları da beğenebilirsiniz