300,00 ₺
Rezervasyon Yap

Dersim Turu

Tunceli
Berbat

Süre

Günübirlik

Tur Tipi

Günlük Tur

Toplam Kişi Sayısı

Sınırsız

Diller

___

Genel Bakış

Huzur ve Hoşgörünün Başkenti Tunceli

Tunceli son yıllarda kendini turistlerin radarında buldu. Harika trekking rotaları, kartpostal gibi buzun gölleri var.

Elbette doğal güzellikleri önemli bir çekim faktörü ama hiç şüphesiz haberlere sıkça konu olan ülkemizin ilk komünist belediye başkanı ve icraatları da popüleritesinde rol oynadı. Tunceliler çok sıcakkanlı ve misafirperverler. Bununla birlikte Tunceli elbette ideolojik bir yer. Şehrin kendine özgü protest bir karakteri var. Aynı zamanda Tunceli’yi farklı yapan özelliklerden birisi de buradaki Alevi kültürü.

Ülkemizde turistik anlamda son yılların en çok tercih edilen illeri arasında yer alan Tunceli, son yıllarda hem yurt dışından hem de yurt içinden ziyaretçi akımına uğramaktadır. Tarihi, ideolojik ve kültürel anlamda da her bölgeden insanın göz bebeği olan Tunceli, gezmekle bitmeyecek kadar derin ve doğa güzellikleriyle insanları büyülese de tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri olarak da sıcakkanlı ve misafir perver insanlarını gösterebiliriz.

Tunceli’nin eşsiz güzelliklerini gezmek ve tarihi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız eğer işinde uzman profesyonel ekibimiz size Tunceli kadar mükemmel bir tur ziyareti sağlayacak!

Daha fazla göster

Tur Programı

Tümünü genişlet
Dersim

Pir Sultan Abdal Cem Evi
Seyit Rıza Heykeli ve Meydanı
Mavi Köprü
Ovacık
Munzur Vadisi
Munzur Gözeleri
Rafting(extra)
Zipline(extra)

Fiyata Dahil & Hariç Hizmetler

  • Rehberlik
  • Seyahat Sigortası
  • Acente Refakati
  • Sabah Kahvaltısı(Poğaça ve Meyve Suyu)
  • Öğle yemeği
  • Kişisel Harcamalar
  • Müze ve Ören Girişleri

Tur Lokasyonu

Tunceli

Yorumlar

1/5
Berbat
Toplam 1 oy
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
1
Diyarbakır Çıkışlı Gezi Turları

Özge

12/07/2022

Gezi Budur Hizmet Yetersizliği Sağlık Sorunları Ve Can Güvensizliği

11 Temmuz 2022 Tunceli Turu Zaten bütün aksaklıklar sabahtan başladı söylenen vakitte ne kalkış yapıldı ne de toplanma noktasında bulunuldu. Evet kimsenin eğlencesine karışamayız fakat eğlenmek isteyenler kadar yolda “biraz da olsun” artık kafa dinlemek isteyenler de olabilir diye düşünülebilirdi. Sabahtan akşama kadar bozuk ses sistemiyle susmayan bir müzik sürekli tempoda kalma çabaları..Bence rehberlik bu değildir ya biraz müzikten feragat edip de şehir hakkında gezip gördüğümüz yerler hakkında iki bilgilendirme yapabilirdiniz(Cem evi hariç zaten onu da siz yapmadınız). Öğle yemeğine gelince o bahsettiğiniz en iyi en lüks restoran sinekten geçilmeyen ve sıfır hijyen olan bir yerden başka bir öğle yemeği mekanı değildi asla. Denildiği gibi de tek bir restoran değildi gidilen yerdeki çevrede gayet de hijyenik daha güzel yemekler yiyebileceğimiz mekanlar vardı. Bunu geçiyorum uğradığımız yerlerde belirtilen sürelerde de yemek konusunda farklı tercihler yapabileceğimiz bilgisini de vermediniz. Özür olarak da topluluğu sağlamanın,bir arada tutmanın gibi gibi daha bir sürü şeyin zor olduğunu dile getiriyorsunuz da zaten siz bu işi yapan insanlarsınız ve eğer belli bir süredir de bu iş yapılıyorsa düzene oturmuş ve bahane olarak sunulmayacak olmalıdır. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim 5-10 dakikalık kısa molalar verilirken lütfen önce siz geliş gidişlere dikkat edin de sonradan insanları ayarlayın çünkü sohbetlerinizle bu baya 15-20 dakika gibi uzun süreye kayan molalar oluyordu. Varış asla 23.30 değildi yeni eve geldim ve saat 2 böyle bir varış için de günü birlik tur diye adlandırma yapılamaz. Gece 12 den önce evde olmamışsam bu süre sonraki günün saatlerine kaymışsa bence bu durumda tur konaklama yapmalıydı yorgun yorgun o virajlı yolları bizleri,güvenliğimizi tehlikeye atarak gittiniz. Bir daha tercih etmeyeceğim bir tur şirketi.Üstelik sosyal medya hesaplarınızda da yaptığım yorumlar kaldırıldı ve bir daha yorum atmamam için engel atıldı. Bu şekilde kendinize olan güvensizliğinizi ve yetersizliğinizi kabul edişinizi bir kere daha gösterdiniz.
Daha fazla göster
Toplamda 1 - 1 / 1 gösteriliyor

Bir değerlendirme yazın

300,00 ₺

Bunları da beğenebilirsiniz